Buradasınız :
Türkçe
English
Salı, 16.01.2018
02.01.18 | 14:08 zaman: 14 Gün

2017-2018 BAHAR YARIYILI LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARA BAŞVURAN ADAYLARIN MÜLAKAT LİSTESİ

 

İŞLETME TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA BAŞVURANLAR MÜLAKATA GİRMEYECEKLERİNDEN KAZANANLARIN LİSTESİ DAHA SONRA YAYINLANACAKTIR.

2017-2018 BAHAR DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARA BAŞVURU YAPAN ADAYLARDAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

MÜLAKAT LİSTESİ, İLAN METNİNDE BELİRTİLDİĞİ ÜZERE GİRESUN ÜNİVERSİTESİ LİSANÜSTÜ YÖNETMELİĞİNİN 6. MADDESİNDE YER ALAN AŞAĞIDAKİ PUAN HESAPLAMASINA GÖRE SİSTEM ÜZERİNDEN HESAPLANARAK BELİRLENMİŞTİR.

 MADDE 6 (*) :Tezli yüksek lisans programlarına başvuran adaylardan yetenek sınavına/portfolyo incelemesine veya mülâkata/yazılıya alınacakların sayısı, ilan edilen kontenjanın en az üç katı ile sınırlandırılır. Bu sayı, ALES veya eşdeğer puanın %50’si, lisans not ortalamasının %25’i ve yabancı dil puanının %25’inin toplamı alınarak belirlenir. ALES şartı aranmayan anabilim/anasanat dallarında bu sayının belirlenmesinde lisans bitirme ortalamasının %75’i ile yabancı dil puanının %25’inin toplamı esas alınır. Bu şekilde elde edilen puanlar en yüksekten başlayarak sıralanır.

ADAYLAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN TARİH VE SAATLERDE MÜLAKAT SINAVINA GİRECEKLERDİR.. MÜLAKAT SINAVINA GELİRKEN ADAYLARIN NÜFUS CÜZDANLARINI (KİMLİK KARTLARINI) BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

 

 

 

Tarih       

Program

Yer

Saat

 

 

 

Mülakat Sınavı Tarihi, Yeri ve Saati             (Ulusal Öğrenciler)

 

 

 

03 Ocak

2018

Çarşamba

 

 

İşletme Anabilim Dalı: Tezli Yüksek Lisans ve Doktora Programı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi /İşletme Anabilim Dalı/

Güre Yerleşkesi/GİRESUN

 

 

Saat 10.00

Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı: Tezli Yüksek Lisans ve Doktora  Programı

Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı/  Güre Yerleşkesi/GİRESUN

 

Saat 10.00

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı: Tezli Yüksek Lisans Programı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/ Güre Yerleşkesi/GİRESUN

 

Saat 10.00

(*) SINAV SALONLARI ANABİLİM DALI BAŞKANLIĞI TARAFINDAN FAKÜLTE BİNA GİRİŞLERİNDE VE ANABİLİM DALI PANOLARINDA İLAN EDİLECEKTİR