Buradasınız :
Türkçe
English
Pazar, 20.08.2017
24.07.17 | 19:27 zaman: 26 Gün

2017-2018 GÜZ DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ ALIMI YEDEK LİSTE

 

İLAN METNİNDE BELİRTİLEN EVRAKLARLA BİRLİKTE 26-28 TEMMUZ 2017 TARİH ARALIĞINDA ENSTİTÜ ÖĞRENCİ İŞLERİ BÜROSUNDAN KESİT KAYIT İŞLEMLERİ YAPILACAKTIR.

KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER

***Onaylanacak belgeler, belgelerin aslı ibraz edilmek şartıyla Enstitü tarafından onaylanır. Onay için belgelerin fotokopileri bulundurulmalıdır. Enstitü tarafından herhangi bir belgenin fotokopisi çekilmeyecektir.

YÜKSEK LİSANS

DOKTORA

1.    Lisans Diploması veya Geçici Mezuniyet Belgesi

2.    Lisans Transkripti

3.    ALES belgesi

4.    Nüfus cüzdan fotokopisi (aslını göstermek koşuluyla)

5.    Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi (varsa)

6.    Erkek öğrenciler için askerlik durum belgesi (Yeni tarihli askerlik şubesinden veya e-devletten alınacaktır) veya terhis belgesi

7.    6 Adet 4,5×6 cm’lik vesikalık fotoğraf (kılık-kıyafet yönetmeliğine uygun, son 6 ay içinde ve adayın kolaylıkla tanınmasına imkân verecek şekilde)

8.    Öğrenci Bilgi Formu (Kesin kayıt esnasında doldurulacaktır)

9.    Lisansüstü Ön Kayıt Başvuru Formu

 

1.     Yüksek Lisans Diploması veya Geçici Mezuniyet Belgesi

2.     Yüksek Lisans Transkripti

3.     ALES belgesi

4.     YDS, ÜDS, KPDS veya Üniversitelerarası Kurulca kabul edilen Sınav Belgesi

5.     Nüfus cüzdan fotokopisi (aslını göstermek koşuluyla)

6.     Erkek öğrenciler için askerlik durum belgesi (Yeni tarihli askerlik şubesinden veya e-devletten alınacaktır) veya terhis belgesi

  7.  6 Adet 4,5×6 cm’lik vesikalık fotoğraf (kılık-kıyafet yönetmeliğine uygun, son 6 ay içinde ve adayın kolaylıkla tanınmasına imkân verecek şekilde)

  8.   Öğrenci Bilgi Formu (Kesin kayıt esnasında doldurulacaktır)

  9.   Lisansüstü Ön Kayıt Başvuru Formu

 

YEDEK ADAYLARIN LİSTESİ

İŞLETME TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (ALAN İÇİ)

Sıra

Aday No

Adı

Soyadı

Başarı Notu

Sonuç

1

156

AYŞE

YILMAZ

67,79

YEDEK 1

 

İŞLETME TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (ALAN DIŞI)

Sıra

Aday No

Adı

Soyadı

Başarı Notu

Sonuç

1

1507

OSMAN

ÖZTÜRK

68,48

YEDEK 1

2

826

ONUR

KESKİNOĞLU

67,02

YEDEK 2

 

İŞLETME TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

Sıra

Aday No

Adı

Soyadı

Mez./Trans. Notu

Sonuç

1

2261

MUSTAFA SELÇUK

ŞAHİN

71,76

Yedek 1

2

1521

AHMET

BİNİCİ

71,75

Yedek 2

3

1817

DOĞAN CAN

AYDOĞAN

71,64

Yedek 3

4

1677

HARUN

TÜRK

71,30

Yedek 4

5

2515

HAKAN

CİN

71,30

Yedek 5

6

2352

SEMİH

ÖZTÜRK

71,06

Yedek 6

7

619

MERT

KARAÇOR

70,83

Yedek 7

8

748

KEMAL ANIL

UÇAR

70,60

Yedek 8

9

1319

AHMET TANER

GÜZEL

70,50

Yedek 9

10

704

UĞUR

AKBABA

70,36

Yedek 10

11

1552

YUNUS

GÜLER

70,36

Yedek 11

12

671

KEREM

SANAL

70,13

Yedek 12

13

2218

KAMİL

YILMAZ

70,13

Yedek 13

14

33

BURAK

KÖKTEKİN

70,00

Yedek 14

15

537

ERSİN

ÖZSOY

69,90

Yedek 15

16

2241

HÜSEYİN

ÇAKMAK

69,90

Yedek 16

17

532

AHMET ATA

YAVUZ

69,66

Yedek 17

18

926

KEMAL

KILLI

69,66

Yedek 18

19

698

BAHADIR

BAYIR

69,43

Yedek 19

20

986

TOLGAHAN

ÖZGEN

69,43

Yedek 20

21

1597

FURKAN

KABLAN

69,43

Yedek 21

22

1557

MUHARREM

ÖZDEN

69,20

Yedek 22

23

1824

ERDEM

URAL

68,96

Yedek 23

24

1341

SELMA

SAĞIROĞLU

68,73

Yedek 24

25

176

MEHMET AKİF

BAYRAM

68,26

Yedek 25

26

702

MERT

ARSLANTÜRK

68,26

Yedek 26

27

2392

OKAN

GÜVENÇ

68,26

Yedek 27

28

27

ERHAN

KESKİN

68,03

Yedek 28

29

1076

AYKUT

DİNCEL

68,03

Yedek 29

30

2495

VOLKAN

AÇIKGÖZ

68,03

Yedek 30

31

1754

SEMİH

ÖZKURT

67,80

Yedek 31

32

2522

ENES

CEYLAN

67,80

Yedek 32

33

1337

MEHMET CAN

BULUT

67,56

Yedek 33

34

1517

FARUK

TÜRKYILMAZ

67,33

Yedek 34

35

1574

HAYDAR

ÇOLAK

67,33

Yedek 35

36

1525

ALPER

BODUROĞLU

66,86

Yedek 36

37

2435

MEHMET FURKAN

ŞENTÜRK

66,86

Yedek 37

 

İKTİSAT VE YÖNETİM BİLİMLERİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

Sıra

Aday No

Adı

Soyadı

Mez./Trans. Notu

Sonuç

1

1324

BİLAL

AYDIN

68,00

Yedek 1

2

2514

ENES

CEYLAN

67,80

Yedek 2

3

1350

OKAN

KARAMAN

67,56

Yedek 3

4

1719

KAZIM

ATİK

67,56

Yedek 4

5

406

HAYDAR

ÇOLAK

67,33

Yedek 5

6

1454

MURAT

OTYAKMAZ

67,33

Yedek 6

7

1353

MUSTAFA UĞUR

AYHAN

66,86

Yedek 7

8

1514

ALPER

BODUROĞLU

66,86

Yedek 8

9

2424

MEHMET FURKAN

ŞENTÜRK

66,86

Yedek 9

10

1377

İBRAHİM

TEKER

66,63

Yedek 10

11

2474

SAMED

ÜNAL

66,63

Yedek 11

12

974

MUSTAFA

AYGÜN

66,48

Yedek 12

13

1334

ERDİ

ÖZBEK

66,40

Yedek 13

14

2114

ABDULKADİR

İŞİK

66,40

Yedek 14

15

2331

CİHAT

BEREKET

66,40

Yedek 15

16

1617

MUSTAFA

GÖKTAŞ

65,70

Yedek 16

17

1998

ERCAN

KARATAŞ

65,70

Yedek 17

18

1087

MERT CAN

TAŞ

65,46

Yedek 18

19

2222

ERDOĞAN

ERGÜN

65,46

Yedek 19

20

2100

FURKAN MUTLU

KILIÇ

65,23

Yedek 20

21

2370

ERSİN

YILMAZ

65,23

Yedek 21

22

1120

SAMET

TOMAKİN

65,00

Yedek 22

23

1633

ŞÜKRÜ

DURDU

65,00

Yedek 23

24

2327

HASAN

AYDIN

64,76

Yedek 24

25

847

MEHMET

GÜRBÜZ

64,53

Yedek 25

26

2363

ADNAN

KAHVECİ

64,53

Yedek 26

27

1210

MURAT

KASAP

64,30

Yedek 27

28

1659

MEHMET AKİF

YILDIZ

64,30

Yedek 28

29

2034

VEYSEL SEMİH

AYATA

64,30

Yedek 29

30

2134

ALİHAN

BATMAZ

64,30

Yedek 30

31

2405

MUSTAFA

ADIYAMAN

64,30

Yedek 31

32

1168

ÇAĞRI

ALKAN

64,06

Yedek 32

33

1851

İSMET

GÖKTAŞ

64,06

Yedek 33

34

2432

ENES

YÜCESOY

64,06

Yedek 34

35

1179

VOLKAN

AKSOY

64,00

Yedek 35

36

1963

MUSTAFA

OLCAY

63,66

Yedek 36

37

2284

MESUT

YİLMAZ

63,60

Yedek 37

38

1628

MERT

KARDELEN

63,36

Yedek 38

39

1776

YASİN

EKİCİ

63,13

Yedek 39

40

1854

EROL

NAYMAN

63,13

Yedek 40

41

2464

MUHAMMET BİLAL

ALTAY

63,13

Yedek 41

42

1448

OSMAN EMRE

ÇABOĞLU

62,90

Yedek 42

43

1556

TARIK

KALINTAŞ

62,90

Yedek 43

44

1646

GAZİ

ŞAHBAZ

62,90

Yedek 44

 

ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

Başarı Notu

Sonuç

1

369

MUSTAFA SELÇUK

ŞAHİN

68,037

Yedek 1

 

SINIF EĞİTİMİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

Sıra

Aday No

Adı

Soyadı

Başarı Notu

Sonuç

1

248

SAMET

IŞIKLI

68,81

Yedek 1

 

 

SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

Sıra

Aday No

Adı

Soyadı

Başarı Notu

Sonuç

1

1749

DAVUT

FİDAN

67,09

Yedek 1

2

2205

ZELİHA

ASLANGİRAY

63,88

Yedek 2

  

EĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ, PLANLAMASI VE EKONOMİSİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

Sıra

Aday No

Adı

Soyadı

Mez./Trans. Notu

Sonuç

1

1906

AHMET ANIL

TÜRKER

72,46

Yedek 1

2

1177

MUSTAFA

BEGDAŞ

72,23

Yedek 2

3

2140

ALTAY

KARADENİZ

72,23

Yedek 3

4

1126

GÜNAY

DÖNMEZ

72,09

Yedek 4

5

109

YAKUP

GÜCÜK

71,76

Yedek 5

6

1812

DOĞAN CAN

AYDOĞAN

71,64

Yedek 6

7

1819

İSKENDER

ALTUNTAŞ

71,53

Yedek 7

8

2064

CİHAN ÖNDER

GÜNAY

71,20

Yedek 8

9

2350

SEMİH

ÖZTÜRK

71,06

Yedek 9

10

381

ÖZAL

KILIÇ

70,60

Yedek 10

11

1816

BURAK

SİLO

70,36

Yedek 11

12

1218

TANJU

SARI

70,07

Yedek 12

13

2463

MEHMET

KAYA

70,00

Yedek 13

14

531

AHMET ATA

YAVUZ

69,66

Yedek 14

15

982

TOLGAHAN

ÖZGEN

69,43

Yedek 15

16

1100

ABDULKADİR

ERDEN

68,96

Yedek 16

17

1407

MUHAMMET SELÇUK

GAZEL

68,96

Yedek 17

18

1811

ERDEM

URAL

68,96

Yedek 18

19

165

EMRE

KORKUSUZ

68,73

Yedek 19

20

1889

ERDOĞAN

ÖZER

68,73

Yedek 20

21

271

MEHMET AKİF

BAYRAM

68,26

Yedek 21

22

1044

ŞEYMA

YÜCESOY

68,03

Yedek 22

23

1408

HASAN

BARIŞ

68,03

Yedek 23

24

3

MAHMUT

DURMUŞ

67,60

Yedek 24

25

455

HASAN ANIL

KATKAT

67,33

Yedek 25

26

1195

GÖKHAN

FEDAKAR

67,33

Yedek 26

27

22

HÜSEYİN

ABUŞ

66,86

Yedek 27

28

1160

KUBİLAY

ATALAY

66,86

Yedek 28

29

2494

MEHMET

ŞAHİN

66,86

Yedek 29

30

2544

HÜRREM CAN

BALOĞLU

66,86

Yedek 30

31

1972

ABDULLAH

GÖZSU

66,63

Yedek 31

32

1292

MUSTAFA

HASTAOĞLU

66,40

Yedek 32

33

2409

YUSUF

KÖKDEN

66,40

Yedek 33

34

2166

MUSTAFA

AYDIN

65,93

Yedek 34

 

TARİH TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

Sıra

Aday No

Adı

Soyadı

Başarı Notu

Sonuç

1

570

ÜNAL

GENÇ

66,89

Yedek 1